Výroba věnců

Výroba věnců na zakázku – tematické, ozdobné, sezonní (Vánoční věnce, Velikonoční věnce)

  • Okrasné věnce – váš domov můžou věnce zdobit po celý rok a zútulnit tak váš domov.
  • Závěsné věnce – ozdobte své vchodové dveře nápaditým a krásným věncem.  
  • Velikonoční a dušičkové věnce
  • Adventní věnce a adventní svícny

Při vytváření věnců pracuji především s přírodními materiály – dřevem, suchými plody, suchými květy, mechy, lišejníky. Pro dozdobení a na celoroční věnce kombinuju s umělými dekoracemi – květinami, figurkami a dalšími doplňky.

Ceny jsou individuální na základě předchozí domluvy a pohybují se od 250 Kč výše v závislosti na velikosti věnce, typu a bohatosti zdobení.

 

Ukázky celoročních a tematických věnců

Pro výrobu věnců používám především přírodní materiály podle dané sezony, ale nebráním se ani různým umělým, keramickým nebo dřevěným doplňkům. Věnce vytvářím podle fantazie, každý kus je jiný, a to i když použiji stejný materiál. Pokud máte vlastní představu, nebo jen třeba oblíbené prvky, ráda vám vytvořím věnec podle zadání na zakázku.

Adventní věnce, svícny a Vánoční dekorace

Vánoce bez adventního věnce nebo svícnu nejsou ty pravé Vánoce. Ať již jste příznivci minimalistických přírodních dekorů nebo bohatě zdobených, barevných nebo v jednom tónů laděných adventních a vánočních věnců. 

Květinové dekorace

Nechte se inspirovat dekoracemi, které vyrábím. Pokud se vám nějaká líbí, nebo máte vlastní téma, neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám dekorace podle zadání připravím.